تاریخچه شرکت هرمزنت

هرمزنت استوار و باصلابت در گذر زمان

 

گروه هرمزنت در سال ۱۳۷۵ در راستای توسعه فرهنگ IT در کشور و بهره مندی اقشار مختلف جامعه از سرویس های اطلاعاتی و جهت حضوری فعال و موثر در این عرصه به صورت سهامی خاص در استان هرمزگان تأسیس شد.

این شرکت در همان سال موفق به اخذ مجوز ISP از اداره دیتا (Data) جهت ارائه سرویس اینترنت در استان هرمزگان  گردید و در سال ۱۳۹۲ با دریافت مجوز ISDP   از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یکی از بزرگترین ارائه دهندهای سرویس های اینترنت در سطح استان هرمزگان می باشد . در سال ۱۳۸۳ این شرکت با اخذ نمایندگی از یکی از شرکتهای PAP موفق به راه اندازی سرویس اینترنت پر سرعت ADSL و ISDN گردیده و در حال حاضر بعنوان بزرگترین ارائه دهنده این سرویس در سطح استان هرمزگان  مشغول به فعالیت می باشد.و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ نمایندگی  رسمی محصولات میکروتیک گردید .

این شرکت در حال حاضر از طریق سرویس های خانواده DSL نظیر ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 و وایرلس و فیبرنوری خدمات ارائه می‌نماید و علیرغم حضور تعدادی FCP و ServCo در سطح استان هرمزگان ، این شرکت توانسته است با ارائه سرویس با کیفیت بالا و با نام تجاری پیشگامان بعنوان موفق ترین شرکت فعال و درآمدزا در این عرصه باقی بماند. تنوع سرویس های اینترنتی ، سرعت و کیفیت مناسب، اتصال بی وقفه به شبکه اینترنت، امکان بهره گیری از تمام پروتکل های اینترنتی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، از مزیت های گروه پیشگامان هرمزگان برای ارائه سرویس به مشتریان بوده و توانسته است این شرکت را به شرکتی پویا و موفق در این عرصه مبدل سازد.

شرکت پیشگامان با بیش از 40 نفر پرسنل مستقیم و 100 نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از 10 نمایندگی در شهر بندرعباس ، جزیره قشم، جزیره کیش، بندر لنگه، بندر خمیر، بستک، مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد .
در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس ، پوشش گسترده ای را در سطح استان هرمزگان بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم نماید .

تاسیس بخش نرم افزار هرمزنت

با توجه به آنکه شهروند هزاره سوم در پی سرعت و کیفیت در عرصه تکنولوژی و فناوری های نوین می باشد این شرکت در سال 1397 تصمیم به ایجاد اولین و مجهزترین دیتا سنتر جنوب کشور در استان هرمزگان توسط تیم با تجربه و متخصص فنی خود، به صورت صفر تا صد را گرفت که موجب شد تحولی شگرف در این زمینه در استان ایجاد گردد.

در راستای پیشبرد اهداف این امر مهم فعالیت خود را در زمینه ی سرویس های میزبانی و طراحی وبسایت های حرفه ایی گسترش داد.

این شرکت در ابتدا  گام در عرصه ی طراحی ونصب شبکه های داخلی نهاد ، و سپس کار خود را با ارائه ی خدمات سرورهای اختصاصی ، سرورهای مجازی و خدمات میزبانی وب و سرور با قدرت هر چه تمام به پیش برد.

حال حاضر هرمز نت یکی از با کیفیت ترین سرویس دهنده های هاست در ایران است که علاوه بر کیفیت و نازل ترین قیمت، قدرت رقابت با بهترین شرکت های هاستینگ دنیا را دارد. هرمز نت  در حال حاضر جز معدود شرکت هایی است که علاوه بر هاست اشتراکی با کیفیت، هاست اختصاصی مدیریت شده نیز ارائه می دهد.یکشنبه, آگوست 22, 2021

« بازگشت